WW12XR020FTL
MFR.Part #
WW12XR020FTL
JLCPCB Part #
C6030077
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±2100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS