WW12XR010FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12XR010FTL
JLCPCB Part #
C6328454
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS