WW12WR560FTL
MFR.Part #
WW12WR560FTL
JLCPCB Part #
C171404
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS