WW12WR360FTL
MFR.Part #
WW12WR360FTL
JLCPCB Part #
C383886
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS