WW12WR075JTL
MFR.Part #
WW12WR075JTL
JLCPCB Part #
C172326
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS