WW12WR050JTL
MFR.Part #
WW12WR050JTL
JLCPCB Part #
C171407
Description
-55℃~+155℃ 333mW 50mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS