WW12PR750FTL
MFR.Part #
WW12PR750FTL
JLCPCB Part #
C2859405
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS