WW12PR100JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12PR100JTL
JLCPCB Part #
C2859404
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 100mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS