WW12NR010FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12NR010FTL
JLCPCB Part #
C2991498
Package
1206
Description
10mΩ 1W 200V Alloy Resistor ±1% ±70ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS