WW10WR500FTL
MFR.Part #
WW10WR500FTL
JLCPCB Part #
C305329
Description
-55℃~+155℃ 500mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS