WW10WR330FTL
MFR.Part #
WW10WR330FTL
JLCPCB Part #
C172330
Description
-55℃~+155℃ 330mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS