WW10WR300FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW10WR300FTL
JLCPCB Part #
C5356685
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 666.667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS