WW10PR200FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW10PR200FTL
JLCPCB Part #
C2983005
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 500mW ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS