WW08XR200FTL
MFR.Part #
WW08XR200FTL
JLCPCB Part #
C5356702
Description
100V 125mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS