WW08WR560FTL
MFR.Part #
WW08WR560FTL
JLCPCB Part #
C171379
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS