WW08WR360FTL
MFR.Part #
WW08WR360FTL
JLCPCB Part #
C2886143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS