WW08WR110FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW08WR110FTL
JLCPCB Part #
C2886142
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS