WW06WR100FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW06WR100FTL
JLCPCB Part #
C880798
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS