WW06PR270FTL
MFR.Part #
WW06PR270FTL
JLCPCB Part #
C305328
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270mΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS