WW06PR240FTL
MFR.Part #
WW06PR240FTL
JLCPCB Part #
C305327
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 250mW ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS