WW06DR010FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW06DR010FTL
JLCPCB Part #
C908483
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS