WR25X5R1JTL
MFR.Part #
WR25X5R1JTL
JLCPCB Part #
C171347
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS