WR25X4703FTL
MFR.Part #
WR25X4703FTL
JLCPCB Part #
C171305
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 470kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS