WR25X430JTL
MFR.Part #
WR25X430JTL
JLCPCB Part #
C171338
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 43Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS