WR25X4302FTL
MFR.Part #
WR25X4302FTL
JLCPCB Part #
C172283
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 43kΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS