WR25X3302FTL
MFR.Part #
WR25X3302FTL
JLCPCB Part #
C171300
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS