WR25W2R20FTL
MFR.Part #
WR25W2R20FTL
JLCPCB Part #
C5356716
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω 250V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS