WR20X301JTL
MFR.Part #
WR20X301JTL
JLCPCB Part #
C5122231
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS