WR20X15R0FTL
MFR.Part #
WR20X15R0FTL
JLCPCB Part #
C2859377
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS