WR20X1501FTL
MFR.Part #
WR20X1501FTL
JLCPCB Part #
C335023
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS