WR20X102JTL
MFR.Part #
WR20X102JTL
JLCPCB Part #
C171261
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS