WR20W2R40FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR20W2R40FTL
JLCPCB Part #
C2894217
Package
2010
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 2.4Ω 25V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS