WR12X9102FTL
MFR.Part #
WR12X9102FTL
JLCPCB Part #
C171136
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS