WR12X9092FTL
MFR.Part #
WR12X9092FTL
JLCPCB Part #
C383932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS