WR12X8661FTL
MFR.Part #
WR12X8661FTL
JLCPCB Part #
C368316
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS