WR12X7682FTL
MFR.Part #
WR12X7682FTL
JLCPCB Part #
C368305
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS