WR12X754JTL
MFR.Part #
WR12X754JTL
JLCPCB Part #
C168593
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS