WR12X73R2FTL
MFR.Part #
WR12X73R2FTL
JLCPCB Part #
C2612771
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS