WR12X7320FTL
MFR.Part #
WR12X7320FTL
JLCPCB Part #
C2612714
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS