WR12X6203FTL
MFR.Part #
WR12X6203FTL
JLCPCB Part #
C171119
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS