WR12X61R9FTL
MFR.Part #
WR12X61R9FTL
JLCPCB Part #
C2612853
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS