WR12X60R4FTL
MFR.Part #
WR12X60R4FTL
JLCPCB Part #
C171115
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS