WR12X6042FTL
MFR.Part #
WR12X6042FTL
JLCPCB Part #
C2612698
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS