WR12X6040FTL
MFR.Part #
WR12X6040FTL
JLCPCB Part #
C368288
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS