WR12X5760FTL
MFR.Part #
WR12X5760FTL
JLCPCB Part #
C2612687
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS