WR12X5490FTL
MFR.Part #
WR12X5490FTL
JLCPCB Part #
C4254073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS