WR12X5232FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X5232FTL
JLCPCB Part #
C2612763
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS