WR12X48R7FTL
MFR.Part #
WR12X48R7FTL
JLCPCB Part #
C368271
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS