WR12X473JTL
MFR.Part #
WR12X473JTL
JLCPCB Part #
C168584
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS