WR12X470JTL
MFR.Part #
WR12X470JTL
JLCPCB Part #
C168581
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS